En İyi Yılbaşı Difüzör Karışımları

En İyi Yılbaşı Difüzör Karışımları

Herkesin yüzünde bir tebessüm görür gibiyim şimdiden 2021’ ye veda etmeye hazırlanırken. Yeni yıl hep yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demek. Düşüncesi bile kalbimizi ısıtmaya yetiyor. Hatta insanlığın iyiliğe olan inancını arttırıyor…

Çoğumuz bu sıcaklığı o kadar çok seviyor ki, evlerimize kadar davet bile ediyoruz yeni yıl ruhunu. Belki minik bir süs takarak, ya da ağaç kurarak veya birkaç ışıkla etrafı süsleyerek. 

Bu mini yazıda yılbaşı ruhunuza eşlik etmesi için hem bir kaç ürünü anlatmak istiyorum hem de bir kaç mini difüzör tarifi paylaşmak istiyorum.

Holiday Joy herhalde benim normal zamanlarda da en sevdiğim koku olabilir. Tabi Aralık ayı geldiğinde yeri daha da anlamlı oluyor.

İçerisinde tatlı portakal, tarçın ve karanfil uçucu yağları bulunan bu karışım içinizi ısıtacak. Tatlı portakalın neşe, huzur ve mutluluk getirdiğine inanılır. Tarçın uçucu yağı, ise Doğu’dan gelen zenginliği temsil eder. Karanfil ise sıcak ve odunsu aromasıyla sizi sarmalayacak.

Bu kokuyu o kadar çok seviyorum ki hem mumunu hem de oda spreyini çalıştık bu sene. Mumu geçen sene zaten çok sevmiştiniz bu sene hem boyunu büyüttük hem de kavanoza aldık. Daha uzun süre kullanmanız için. Oda spreyi ise evinde difüzör olmayanlar için harika bir çözüm. Evinizde her yere sıka bileceğiniz bu koku kullanım açısından çok pratik. Ben direk olarak ağacıma sıkıyorum 6-7 fıs kadar böylece ağaçtan inanılmaz güzel bir koku yayılıyor heryere.

Sizlere bu ürünleri sevdiklerinizle paylaşmanız için, farklı hediye paketleri hazırladık. Hepinizin yüzünde bir gülümse yaratmasını dilerim. Dilerim ki keyifle kullanırsınız!

Şimdi gelelim tariflere, evlerinizin sımsıcak ve mis gibi kokması için.

Hepsine bir isim verdim, bu isimlerin özel olarak bir anlamı yok. 

Kokuların bana hissettirdiklerine göre isimlendirdim 🙂

Merry & Bright

3  damla tarçın uçucu yağı

2  damla greyfurt uçucu yağı

2 damla günlük uçucu yağı 

Gingerbread Cookies 

2 damla zencefil uçucu yağı

2 damla karanfil uçucu yağı

1 damla tarçın uçucu yağı

Christmas Cheer 

2 damla çam uçucu yağı

1 damla tarçın uçucu yağı

1 damla karanfil uçucu yağı

Christmas Joy 

2 damla tatlı portakal uçucu yağı

2 damla sedir ağacı uçucu yağı

1 damla günlük uçucu yağı

1 damla mür uçucu yağı

Keyifle ve aşkla kullanmanızı dilerim…

Aslı 

Share this post

There are no comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.