İyi Bir Gece Uykusu Kim Almak İstemez!

İyi Bir Gece Uykusu Kim Almak İstemez!

 

Peki daha iyi bir gece uykusu almamıza destek olan yastık spreylerini hiç denediniz mi? Uyku rutininizin bir parçası haline getirerek iyi bir gece uykusuna sahip olabilirsiniz. Koku yardımıyla zihnimizi sakinleştirerek, kolay uykuya geçişi sağlayan Bonne Nuit yastık spreyi ile ilgili merak ettiğiniz soruları cevapladık.

Yastık spreyi (Pillow Mist) nedir?

Uykuya geçişte kolaylık sağlayan aromaterapik bir yöntemdir. %100 doğal uçucu yağlarla hazırlanmış ve sprey başlıkla doğrudan yastığınıza veya çarşaflarınıza püskürterek kullandığınız üründür.

Yastık spreyinin gece uykusuna faydaları nelerdir ?

Bonne Nuit pillow mist %100 doğal uçuçu yağlarla hazırlanmıştır. İçeriğinde saf uçucu yağlar, distile su ve etil alkol bulunmaktadır. Uçucu yağlar güzel bir koku sağlarken bir yandan da onların terapötik etkilerinden faylanmanızı sağlar. Bu etkiler stress seviyesini düşürmek, zihni sakinleştimek, ağrıyı kesmek, rahatlamak ve kaygıyı azalamak gibi. Bu terapötik etkiler vücudunuzun ve zihninizin uykuya geçişini kolaylaştırırken aldığınız uykunun da kalitesine arttırmaya yardımcı olur. Böylece sabahları daha dinç ve dinlenmiş kalmanızada destek sağlar.

Gece uykusunda yastık spreyi nasıl kullanılır ?

Kullanımı oldukça pratik olan yastık spreyini, sprey başlık yardımıyla doğrudan yatağınıza, yastığınıza veya çarşaflarınıza püskürterek kullanabilirsiniz. Bizim önerimiz uykudan 5-10 dk önce (kadar 3-4 kez püskürterek) uygulamak. Hemen uyku öncesi yapmamanın nedeni ise kokunun etrafa dağılmasını beklemektir. Hafif bir koku her zaman uykuya geçişi çok daha kolaylaştırır. Unutmayın ki ağır kokular veya bir ürünün çok fazla kokması tam tersi etki yartarak uyarıcı olarak görev görür. Bu da sizin daha kolay uykuya geçişişinizden çok uyumamanıza neden olur. Bu nedenle kokunun hafif olması oldukça önemlidir.

Mini Not:

Bonne Nuit karışımı yaklaşık %2 seyreltme oranı içerir (24 damla uçucu yağ kullanıldığında). Bu da çoğu yetişkinin vücuduna veya pijamalarına hafifçe püskürtmeyi güvenli hale getirir.


Pillow Mist | Bonne Nuit ( Uyku Misti ) ürününü şimdi inceleyin!

Pillow Mist | Bonne Nuit ( Uyku Misti )

 

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.